Hydronix

Dystrybucja sond wilgotności

Hydronix jest wiodącym na świecie producentem cyfrowych czujników mikrofalowych do pomiaru wilgotności. Założona w 1982 roku w Wielkiej Brytanii firma zainstalowała ponad 65.000 czujników w szerokim zakresie branż, w ponad 70 krajach na całym świecie.

Czujniki pomiaru wilgotności firmy Hydronix pierwotnie zostały opracowane do wykorzystania przy produkcji betonu i obróbce kruszyw. Obecnie są używane, również w wielu innych gałęziach przemysłu w których poziom wilgotności jest kluczowy dla spójności i jakości produktu gotowego, między innymi: pasz dla zwierząt, ziarna, biomasy i innych materiałów organicznych. Sondy mikrofalowe instalowane są w mikserach, rynnach, przenośnikach i pojemnikach, lub są zaprojektowane jako integralna część w systemie. Czujniki Hydronix są zarówno bardzo dokładne jak i miarodajne.

Firma Hydronix posiada światową sieć lokalnych kolporterów, jednym z nich jest Nasze przedsiębiorstwo . KM SP. z o.o. jest autoryzowanym importerem oraz dystrybutorem czujników mikrofalowych do pomiaru wilgotności . Doradzamy w wyborze i sprowadzamy produkty Hydronixu od wielu lat.

Zobacz ofertę firmy Hydronix

Pobierz PDF Firma KM Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem firmy Hydronix.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

  + 3 = 5